Każdy klient jest ważny
a jego sprawa indywidualna
tlo2
Kancelaria Adwokacka
Agnieszka Śliwińska
Długa 70/71, Lok.4 80-831 Gdańsk
NIP: 958-136-75-04
607 586 555

Zakres usług

Doradztwo prawne

Poniżej znajdziecie Państwo zakres działalności Kancelarii, jednakże doradztwo prawne jest także udzielane w sprawach, które nie zostały wymienione na stronie internetowej. Po przeprowadzeniu analizy konkretnej sprawy, udzielamy porad i informacji prawnych, a także przygotowujemy opinie prawne, prowadzimy postępowania. Wieloletnie doświadczenie w działalności prawniczej i zadowolenie Klientów stanowią rękojmię rzetelnie świadczonych usług. Z uwagi na wielość spraw rozwodowych prowadzonych przez Kancelarię sprawom tym została zadedykowana odrębna podstrona.

Kontakt

Kancelaria serdecznie zaprasza do kontaktu mailowego lub telefonicznego, w celu ustalenia najbardziej dogodnej dla Państwa daty i godziny konsultacji.

Analiza

Analizie podlega każdy aspekt przedstawionego problemu, aby nie przeoczyć żadnego istotnego szczegółu i zapewnić Państwu najwyższej jakości doradztwo prawne.

Porada

Po zakończeniu analizy, zostaje opracowana profesjonalna porada, przedstawiona w sposób zrozumiały dla klienta, aby dokładnie wiedział, co należy zrobić w przypadku danej trudności prawnej.

Obsługa prawna

Jedną ze specjalności kancelarii jest indywidualna, fachowa obsługa prawna w Gdańsku. Usługa może być realizowana w siedzibie przedsiębiorstwa lub w kancelarii. Szczegóły ustalane są zawsze indywidualnie wg. przedstawionych potrzeb Klienta.

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla podmiotów fizycznych i gospodarczych w kraju i za granicą w następującym zakresie:

Prawo energetyczne

Usługi świadczone są w zakresie doradztwa prawnego dla Klientów związanych z szeroko rozumianą działalnością energetyczną.

Prawo karne

Kancelaria oferuje reprezentowanie interesów klientów na każdym etapie postępowania karnego (przygotowawcze, sądowe, wykonawcze).

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Wieloletnie doświadczenie zapewnia profesjonalne sporządzenie/opiniowanie wszelkich dokumentów pracowniczych – umów o pracę, kontraktów managerskich, umów o zakazie konkurencji, regulaminów pracy i regulaminów wynagradzania, a także reprezentację w sprawach przed sądem ( w tym w szczególności w sprawach o przywrócenie do pracy, wynagrodzenie za pracę, odszkodowania za niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę i inne).Prowadzimy także sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych (emerytury i renty).

Prawo gospodarcze i korporacyjne

W ofercie znajdą Państwo kompleksową obsługę prawną zarówno dla spółek prawa handlowego, jak i przedsiębiorców będących osobami fizycznymi (w szczególności doradztwo, planowanie i wsparcie Klienta w bieżących sprawach spółki/firmy, zakładanie spółek, sporządzenie umów, aktów regulujących wewnętrzne funkcjonowanie organów spółek i innych dokumentów wymaganych w spółkach prawa handlowego. Ponadto, kancelaria reprezentuje spółki w postępowaniach sądowych w zakresie prawa korporacyjnego, rejestrowego oraz upadłościowego i naprawczego.

Prawo cywilne

Oferta zawiera również pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego (w tym w szczególności w sprawach o rozwód, separację, alimenty, podział majątku wspólnego i inne), spadkowego (w tym w szczególności w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek), prawa własności i nieruchomości, odszkodowawcze.

Prawo administracyjne

Adwokat Agnieszka Śliwińska oferuje kompleksową reprezentację Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych.